Ehm..Layouty ke stažení, nepřítomnost, Osvětim a útok PhotoShopu?!

16. října 2010 v 20:30 | Anastazia |  Admin
Tentokrát něco literárně delšího..
Ahoj moji drazí milí, uplynulo již mnoho vody od doby, co jsem zde naposledy psala článek, je to ze dvou dost dobrých důvodů......... Celý týden jsem se namáhala a dělala opravdu dosti složitou animaci, po kouskách samozřejmě, kvůli počítači. Vždycky jsem zapla, chvilku dělala, když jsem spozorovala drobné známky problémů, rychle zálohovala a počítač zase vypínala, a když už jsem byla u konce, no co se mi asi tak nestane..že...Zapnu počítač, chci otevřít onu složitou, namáhavou animaci, a ona se neshoduje verze PhotoShopu, proto nejde zadaný dokument otevřít! Teda, já se picnu, proč se tohle musí stát vždycky mě?? A pak, jsem šla psát sem na blog právě tenhle článek. Napsala jsem ho opravdu dlouuuuhýý, samozřejmě, počítač začne zrnit a vypne se, určitě chápete, že po tomhle mě jaksi chuť na blog rychle přešla...

ČTĚTE!

Jinak...Přemýšlela jsem, které mé layouty byste si přáli míti ke stažení, sice se mi do toho nechce, ale jsem už skoro jediná, kdo to takhle nedělá. Přemýšlela jsem o VÝLOZE...Bývalém LASTOVIČČINÉM.. a ještě o které byste si řekli..Ať aspoň mám na jiných počítačích co dělat.
a opět POKUD CHCE NĚKDO ZVĚDĚT PÁR AKTUALIT Z MÉHO ŽIVOTA, pod perex... :)
Varuji, silně pesimistický článek

Byla jsem v Osvětími.
Kdo tam nebyl, neumí si ani v nejmenším představit, jaká hrůza to je. Mnohokrát jsem o tomto poutavém místě, oblíbeném turisty z celého světa slyšela zvěsti i povídky, ale nebyly ani zdaleka tak hrozné jako doopravdy. Celá ta záležitost je teď v mých očích úplně jiná. Zvěrstva, která se děla za druhé světové války byla opravdu otřesná. Nejhůř na mne asi zapůsobily ty obrazy těch lidí, co tam byli, fotografie. Ty jejich výrazy v obličeji! A potom ještě ten blbý Doktor Mengele, který se zaměřoval na trojčata (mnozí z vás asi ví proč na mě zrovna tohle zapůsobilo takovýmto dojmem) a pak hlavně ty pravdivé příběhy lidí, co přežili v čekém pavilonu. Chtělo se mi brečet.. Už když jsme přišli k tomu křivému (víte jak to myslím) nápisu pod branou "práce osvobozuje" Udělalo se mi docela dost špatně. Nevím, jestli to cítili všichni, ale já jsem cítila smrt, tento pocit proudil z každého kousku mého těla. Intuice, nebo já nevím co. Vřelé díky Americe, za osvobození! Že to ti Němci měli teda ale promyšlené a vymakané! .........Přijel transport, pak šli na "cestu smrti", která se dělila na dvě uličky...plyn a..tábor.. (řeknu vám, já osobně bych asi radši šla hned do plynu, raději bych to chtěla mít za sebou, než ti, co tam tak dlouho trpěli. Ale prý, když máte umřít, najednou se vám chce strašně moc žít. Pud sebezáchovy zřejmě začíná pracovat) Těm, co šli do plynu, bylo namluveno, že se jdou osprchovat, dokonce tam měli i imitace těch sprch. Pak tam nenápadně strčili cyklon B (hubící prostředek) a do 10ti minut bylo povšem. Všechny naděje, sny, doufání, budoucnost, vše bylo ztraceno...Pak tam vtrhli vojáci, vybili zlaté zuby, oholili vlasy (jestli zrovna tohle neudělali už předtím) a..prostě vzali vše cenné, co se jim hodilo. (Slyšela jsem, že paničky těch důstojníků chodily mezi těmi mrtvými a braly jim, co se jim hodilo..zlato..kufry, nádobí..cokoliv) To vše byla záležitost 5-10 min. A po této.....nechutné proceduře šla další várka z transportu. Je mi z toho zle. Ovšem ty ruské koncentráky (které ještě mimochodem existují, říkají tomu politické vězení, byl v něm třeba Václav Havel a doteď je z toho poznamenaný, jak psychicky tak fyzicky) musely být ještě horší, protože němci mají ve všem řád a rusi bordel. ...Už to nebudu ani dál popisovat, dám vám sem jedno video, aby jste byli otřeseni možná aspoň zlomkem toho, čím jsem byla otřesena já. Na sto procent se na něj podívejte. Koneckonců, myslím si, že je opravdu potřeba, aby tohle lidé viděli. Aby viděli, co dokáže udělat člověk člověku. Nedovolme, aby se historie opakovala!!! Klidně zase můžou být koncentrační tábory..stačí když zvolíte některé hovada, co kandidujou do stran, třeba ty staré známé KSČM, nebo ČSSD. ..No nic, radši to už nerozebírám....Tak. Určitě na to koukněte. Celé.
(doporučuji zvětšit, nejlépe podívat se na to přímo na youtube)
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
A k vašim otázkám..a prosbám. Velice ráda bych na ně pravidelně odpovídala, ale všichni víme jak je na tom bohužel stále ještě můj sténající počítač, že ano? :( Ale jelikož mých návštěv na tomto blogu bylo víc, než dost, slibuji, že se budu opravdu snažit, aby žádný dotaz nezůstal nezodpovězený. ZASE ZMIŇUJI, ŽE VĚTŠINOU ODPOVÍDÁM DO KOMENTÁŘŮ. Takže pokud vám neodpovím na blog odpověď je tady. Ale všimla jsem si, že nejsem jediná, kdo má problémy s tím udržet blog v chodu. Téměř všem teď stojí jeden článek.
Jo...a chtěla bych velice moc poděkovat všem osobám, které i přes takovouto pokročilou "ignoraci blogu" zůstali tomuto blogu věrni (i když jich nezůstalo zase tolik, kolik bych si představovala) Nějak přes 65 denně. Achjo, kde jsou ty časy, přes 350 denně?
No nic, pevně věřím, že až se vrátím zase to zvednu.

Divíte se, že tu ještě nejsem? Hmhm, já taky.:D pořád do mamky šiju, ona vždycky že jo, a pak to asi tak nějak vypustí, já nevím :D Ale bude to brzo...doufám..no, moc dlouho už to bez toho kompu asi nevydržím, no
---------------------------------------
Mimochodem v úterý mám svátek :D Mám tak hrozné jméno. Michaééééla. Fůj
Zase víte o informaci víc, než jsem původně zamýšlela :))
***
No nic, tak já se loučím, napiště ohledně toho KTERÉ LAYE KE STAŽENÍ..:) budu se těšit
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 14laura 14laura | Web | 16. října 2010 v 20:37 | Reagovat

Tak ať si ten svátek užiješ:)

2 ♥Terka♥ TVD♥ ♥Terka♥ TVD♥ | Web | 16. října 2010 v 20:39 | Reagovat

krásný design:-)

3 Nariel Crash Nariel Crash | Web | 17. října 2010 v 9:05 | Reagovat

Pán to musel býti zážitek..
S tou technikou to plně chápu, taky se modlím ať přijde zázrak a budu si moci koupit nové zařízení:-)
Náhodou nestežuj si Michaela je pěkné jméno:-D Ale většinou, ten účastník co ho nosí je vždy nespokojen, vem si co musí říkat třeba Karla, Klotylda,  nebo Josefka:-D Máš náhodou hezké jméno  a přeji ti hezké prožití tvého svátečního dne:-) ;-)

4 Katherine Katherine | Web | 17. října 2010 v 12:35 | Reagovat

Jo míša je dobrý :D

5 Sinead Sinead | Web | 17. října 2010 v 15:08 | Reagovat

to musíš byť veľmi citlivá, aj ja som. To s tými trojčatami chápem, viem aké to muselo pre teba byť. Jeden učiteľ na našej škole, (nikto ho nemá rád) raz o tom Mengelovi hovoril a že robil testy na dvojíčkach a že: sú tu v triede dvojíčky?-všetci hneď kukali na nás, takže viem o čom hovoríš. to video som si nepozrela, úplne mi stačilo keď som videla film Šindlerov zoznam (smutný film, pozerali sme to v škole a aj som si poplakala) a kniha Zlodejka Kníh(to ti odporúčam prečítať, určite sa ti to bude páčiť, krásne ale smutné, pri žiadnej knižke som tak neplakala ani keď Edward odišiel xD) A Michaela je pekné meno!

6 Lastovička Lastovička | Web | 17. října 2010 v 15:23 | Reagovat

Raz sme v škole pozerali Schindlerov zoznam, film o židovstom utrpení v koncentrákoch a bolo tam dosť hodnoverné. Doteraz si pamätám niektoré scény, z ktorých mi behal mráz po chrbte, alebo som sa na nich zasmiala (to boli ojedinelé scény, kde boli nacisti neschopní).
Tiež tam ukazovali ako tých nahých židov dovliekli do spŕch a všetci tam strašne plakali, lebo čakali, že sa pustí plyn, ale nakoniec sa pustila voda! To bolo dosť smutné...
A tiež jedna strašne-milo-smutná scéna ako jedného pána, ktorý nestihol urobiť všetku svoju robotu vytiahli na vzduch a potom mu priložili pištol k spánku. A šťukali a šťukali, ale zbraň nechcela vystreliť. To bola krásna scéna! Nakoniec sa mu nič nestalo a to bolo super. Vlastne celý film bol o Schindlerovi, ktorý zachránil neskutočné množstvo židov. A nakonci sa chudák ešte rozplakal, že ich zachránil málo. Hral ho Liam Neeson - skvelý herec. :) A ešte to bolo podľa skutočnej udalosti, ten Schndler naozaj žil a naozaj tým židom pomohol.
A škoda tej animácie. Ak to nie je tajné, tak čo to bolo za animáciu?
A všetko najlepšie k meninám! Dúfam, že dovtedy už dostaneš ten počítač. :-)
Návštevu máš aj tak skvelú! Moja priemerná je 25 ľudí za deň! (Aj to len keď som aktívna) :-D

7 Anastazia Anastazia | Web | 17. října 2010 v 18:47 | Reagovat

[3]: Ano, věř, že pro mě to byl zážitek, na který budu vzpomínat do konce života :D A s těmi jmény máš asi pravdu :D
Kdybych se jmenovala třeba Matilda!!
bože xD Matildó!

[4]: Jak pro koho :D

[5]: jo, ten film jsem taky viděla, byl hrozný, to je fakt, knihu jsem nečetla, ale..... když ON♥ odešel, opravdu jsem bulela jak želva :DD

[6]: Mi taky běhá, když si na to všecko vzpomenu a ohlídnu se zpátky stále ještě mráz po zádech a myslím že ještě dlouho bude.
Ale nějak na to nechci myslet, pokaždé co si na to vzpomenu se mi udělá tak..zvláštně špatně. Myslím, jako každému normálnímu šlověku.
No..ta animace..docela se mi líbila, což je fakt zázrak a hlavně byla neskutečně zdlouhavá a složitá, asi 150 vrstev?? Byla na téma koncentrační tábor oswiecim.
A děěěěěkuju k blahopřání :)) Taky doufám, že ten počítač dostanu.
Jinak prohlížela jsem si nová dílka na tvém blogu a jsem ohromena tím, jak jsi se zase zlepšila! Ty opravdu nezahálíš. Každým krokem se ženeš kupředu, jako nové BMW :DD (Ta moje přirovnání) xDD A Sinead taky. je mi líto, že jsem nemohla napsat komentář, ale znamenalo by to, že počítač by začal zrnit a hned by se vypnul :(( Pokud jste ještě s GIMPU nepřešly na Adobe Photoshop, teď je ten správný čas...třeba u mé oblíbené one-unigue je ke stažení..:))
----------------------------------------
Jinak, promiňte, že teď vaše blogy sice navštěvuji a velice často, ale jak jsem už výše uvedla, komentáře mi jaksi není dovoleno psát :D

8 Sinead Sinead | Web | 17. října 2010 v 19:02 | Reagovat

[7]:ďakujem za pochvalu toho layu, uvažovala som že čo tam mám dať, chcela som nejaký výrok o zime, ale nič som nenašla. Inak na tom BMWčku som sa zasmiala :D  :D

9 Lastovička Lastovička | Web | 17. října 2010 v 19:05 | Reagovat

[7]: Mail s facebookom poslaný! A veľmi pekne ďakujem za pochvalu. :)(Vtipné prirovnanie :-D )

10 Janys* Janys* | Web | 18. října 2010 v 7:04 | Reagovat

Ježiš mi taky jedem do Osvětimi...těším se..páchne to tam aspoň?..:) ;) JINAK VŠE NEJ K SVÁTKU..:D

11 fresh:) - k tobě nejradši a moc ráda chodím fresh:) - k tobě nejradši a moc ráda chodím | Web | 18. října 2010 v 17:29 | Reagovat

Ahoj.Hrůa děs,krutost,brutálnost,apod slova,která při pdodívání videa jsem se dívala.Držela jsem slzy,prootže jinak se to vážně nedá.Mě je hrzoně moc lýto těch lidí starých,dětí,rodin.Jsem ráda,že mám dědu od taty strany který se narodil nějak v roce 1929.Když mě vyprávěl táta co vlastněl musel dělat.To nebylo brutálný.Prostě děda je hrdina.je milý,hodný.Proč zustat nemohli i ostatní.Fakt rusové debilní.Těd je to k ničemu.Už spěj,ale způsobem zaživa stříleným atd.

12 fresh:) - k tobě nejradši a moc ráda chodím fresh:) - k tobě nejradši a moc ráda chodím | Web | 18. října 2010 v 17:29 | Reagovat

povol koment pls

13 fresh:) - k tobě nejradši a moc ráda chodím fresh:) - k tobě nejradši a moc ráda chodím | Web | 18. října 2010 v 17:31 | Reagovat

A vidělas šindlerův mlýn?jestli né doporučuju,protože tak to je do půntíkzu ten tábor no podívej jestl ichceš.Všqak j ájsem ho viděla s dědou,brácho ua já.

14 i-layz i-layz | 18. října 2010 v 21:37 | Reagovat

[10]: Odpověď na tvém novopečeném webu, Maruškó :))

[11]:  Ano, to znám také z povídání taťky, mého pradědu tam hrozně umučili, protože jim dělal důstojníka, nebo co, a pomáhal jim (nosil jídlo, vyprávěl o politice, radil jak utéct a tak..)
Po konci války za to dostal červený kříž (ten odznak) :)

[13]: Ano, tam jsem také byla, ale je to vskutku příjemné místo.

Teda, u tebe aby člověk vážně luštil mezi řádky xD

15 fresh:) - k tobě nejradši a moc ráda chodím fresh:) - k tobě nejradši a moc ráda chodím | Web | 19. října 2010 v 16:50 | Reagovat

[14]: to co přečteš po mně tak i odpovíš :-D jinak můžeš se podívat i na můj blog ;-) Ráda bych ocenila názor na new lay.thank you nebo Danke :-D

16 fresh:) - k tobě nejradši a moc ráda chodím fresh:) - k tobě nejradši a moc ráda chodím | Web | 19. října 2010 v 17:29 | Reagovat

Ahoj.Sice tě nechápu,ale dík za náor ;-)

17 Babe Babe | Web | 22. října 2010 v 8:38 | Reagovat

Tak krásný úterní svátek :D

18 ßarunQa ßellis RobPaul Upírová :D ßarunQa ßellis RobPaul Upírová :D | Web | 24. října 2010 v 16:45 | Reagovat

Máš úžasný blog a skvělý, úžasný dessy! :-) Akorát se mi tvůj blog seká, nevíš proč? :-( :-D

19 Katherine Katherine | Web | 25. října 2010 v 15:27 | Reagovat

jo no jo..takový problémy..://

20 Katherine Cullen ☾ Katherine Cullen ☾ | Web | 29. října 2010 v 13:09 | Reagovat
21 Bon♥ Divka milujici pet society Bon♥ Divka milujici pet society | Web | 29. října 2010 v 20:50 | Reagovat

Ahoj Nasti.(moc se omlouvam jestli ti vadi kdyz ti tak ted rikam).Moc bych prosila jestli bys mi trochu neupravila Dess. Jestli ne to nevadi ,chapu ze mas moc prace s blogem a ostatnim. Predem moc dekuji. Ahuj

22 Arwen Arwen | Web | 31. října 2010 v 15:14 | Reagovat

vauuu... to muselo byť super :-)

23 scheanzi scheanzi | Web | 7. listopadu 2010 v 9:28 | Reagovat

Ahojky nevědela jsem kam mám napsat žádost o layout tak ti to píšu sem promin.

1) S kým, čím?No nějaký podzimní.
2) Do jakých barev (Je nutno říci alespoň jestli ze světlé palety, či tmavé)Tuto barvu #DC143B a #D3691F více barev necham na tobe ale at jsou podzimni
3) Lehčí provedení, nebo spíš těžší?těžší
4) Blogový design, nebo webový?blogový
5) Souhlasíš s podmínkami?Ano

Jinak na mém blogu mám icq v menu tak si mě muzes pridat ;-)

24 one-unique one-unique | Web | 7. listopadu 2010 v 18:54 | Reagovat

neviem či by som mala odvahu tam ísť :D

25 Lexíínka :P ™ Lexíínka :P ™ | E-mail | Web | 7. listopadu 2010 v 20:52 | Reagovat

wooow máš to tu úplně super :-)
jako nikde v pohádce :-))

26 Lady_K!k Lady_K!k | Web | 8. listopadu 2010 v 14:22 | Reagovat

HELLO GIRL! Je tu pre teba úžasný blog pre dievčatá kde nájdeš všetko zo sveta módy, make-upu, hudby, zdravia a samozrejme chalanov! Samozrejme je tu pre teba aj poradňa a katálog designov :) Design si môžeš aj objednať, tak na čo čakáš...VSTÚP DO SKVELÉHO SVETA DIEVČAT: www.style-ladies.blog.cz

27 Lastovička Lastovička | Web | 8. listopadu 2010 v 16:50 | Reagovat

[23]: Ach, také vtipné a odveci :-D
A kedy už budeš mať ten nový pc? Veď takto to nejde! :-(

28 Mrs. Koki Mrs. Koki | Web | 8. listopadu 2010 v 17:57 | Reagovat

Jé ahoj, dlouho jsem nenapsala, rozhodla jsem se zase vrátit na blog.cz

Jinak, pokud budou další layouty ke stažení... mě se líbí všechny tvé layouty... nejvíce Výloha, Bývalý Lastoviččin a ty Mořské panny. Jsi podle mě i lepší než layouts.candita... protože děláš layouty jako nějaký profesionální grafik... 8-)

29 MagicLilith MagicLilith | Web | 9. listopadu 2010 v 23:46 | Reagovat

Ehm tak ak obtazujem tak ma to dopredu mrzi. Ale hladam niekoho ochotneho kto by mi spravil design vsetko bude na tebe ak by si sa toho ujala az na to ze chci nieco s motivom Boys are Toys co je celkom velike rozhranie.A kedze sa mi pacia tvoje vytvory tak som sa rozhodla to u teba skusit. A este raz prepac ak to beres ako reklamu O:) Keby nieco tak icq 454730731

30 Ráďa Ráďa | E-mail | Web | 16. listopadu 2011 v 4:37 | Reagovat

Tady se mi líbí... ;-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.